Noteikumi un nosacījumi

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi un saistītām akcijām un piedāvājumiem no ''BMX CLT''. (klientam ir tiesības atteikties no piedāvājumiem jebkurā laikā)

Garantija

Pretenzijas par preces defektiem tiek izskatītas Latvijas Republikas likumos paredzētajā kārtībā.

Iesniegums par sūdzību un savām vēlmēm, risinājumu, jāiesniedz rakstiski kopā ar preci, minot - rēķina numuru. Iesniegt var elektroniski (info@bmxclt.lv) vai sūtot pa pastu uz Zirņu iela 5 k-2 -51, Rīga, LV-1013. 

LR likumdošanā noteiktajā termiņā garantijas gadījums stājas spēkā, ja ir ievēroti norādītie nosacījumi un, ja bojājumi radušies ražošanas procesa, konstrukcijas defektu vai pielietoto izejmateriālu kvalitātes dēļ.

Saistības

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu". Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu - pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču cenas norādītas EUR ar iekļautu PVN 21%.

Maksājums ar maksājumu kartēm

Pēc pasūtījuma noformēšanas par pasūtījumu var samaksāt ar kredītkartēm (Mastercard, Visa, American Express) un debetkartēm (Maestro, Visa Electron), ja to izdevēj banka paredz maksājumus internetā.

Pasūtītājs pats ir atbildīgs par jebkādām papildus izmaksām, kas var būt saistītas ar izvēlēto maksājuma metodi.

Pēc apmaksas saņemšanas 1-2 darba dienu laikā sūtījums tiek nodots kurjeram vai sagatavots saņemšanai uz vietas veikalā.

Piegāde

Bezmaksas piegāde pieejama jebkuram pirkumam, ja vēlies saņemt preces 1-2 dienu laikā mūsu veikalā! Viss, kas tev jādara - izvēlies piegādes opciju BEZ PIEGĀDES.

Preču piegādes interneta veikals veic izmantojot Latvijas Pasta, DPD un Omniva pakomātu starpniecību visā Baltijā. Prece kurjeram tiek nodota 1-2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.